PRACA

Rodzinna Firma Gama To Ponad 20 Letnie Doświadczenie Na Rynku

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Kasjer sprzedawca do sklepu Gama w Sokołowie Podlaskim

Zatrudnienie na pełen etat

    Oczekiwania wobec kandydata:
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • praca w systemie 2-zmianowym (również weekendy)
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
    Zakres zadań:
  • aktywna pomoc i daradztwo klientom w zakupach
  • budowanie relacji z klientami
  • dbałość o wygląd sklepu i ekspozycję produktów.
    Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe premie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • wsparcie i możliwość rozwoju
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie maila z CV na pphugama@op.pl lub osobiste dostarczenie do biura przy ulicy Piłsudskiego 5 w Sokołowie Podlaskim.

Elektromechanik do serwisu GAMA w Sokołowie Podlaskim

    Zapraszamy do aplikowania osoby, które:
  • mają doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika samochodowego
  • posiadają wiedzę z zakresu elektryki samochodowej
  • posiadają prawojazdy kat. B.
  • wykonywanie napraw elektrycznych i mechanicznych samochodów osobowych i użytkowych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • samodzielne diagnozowanie usterek samochodowych.
    Oferujemy:
  • wsparcie i możliwość rozwoju zawodowego
  • wyposażenie niezbędne do pracy na stanowisku

Prosimy o kontakt telefoniczny: 604778646 lub mailowy w.rutkowski@op.pl.

Sprzedawca do działu z artykułami gospodarstwa domowego do sklepu Gama Dom i Ogród w Sokołowie Podlaskim

Zatrudnienie na pełen etat​

  • mają łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami
  • mają w sobie pasję do aktywnej sprzedaży
  • potrafią pracować w systemie 2-zmianowym (również w weekendy)
  • posiadają aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia
  • aktywna pomoc i doradztwo klientom w zakupach;
  • dbałość o wygląd sklepu i ekspozycję produktów
    Oferujemy:

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Close Menu